Odchod štěňátek

 

Štěňata z naší chovatelské stanice Bohemia Roze odcházejí ke svým novým majitelům tetovaná, naočkovaná, odčervená a zdravá.

•  odběr 8.-10.týden - v době, kdy je štěně samostatné a nezávislé na matce, před odchodem do nového domova musí být štěně soběstačné
•  zvyklé na granule
•  štěně se učí čistotě - na hadr i na venčení ven
•  socializace v naší rodině, neustálý kontakt s lidskou rukou i s ostatníma fenkama vychováváme hrou...
•  2x odčerveni.
•  2x očkování: dle veterináře, při pozdějším odběru další očkování ve 3.měsícich, tetovaná ouška (v 7.týdnu)

•  štěně si od nás odnáší granule na které je zvyklé a svou oblíbenou hračku (menší stres při příchodu do nové rodiny)

Samozřejmostí je kupní smlouva na vaše štěně !!!

Štěňátka prodáváme pouze s průkazem původu FCI.

Průkaz původu vám sice nezaručí, že vaše štěně bude jednou uchovněno nebo champion na výstavách, zaručuje vám to, že vaše štěňátko je jedincem plemene jorkšíra, po rodičích, kteří jsou v průkaze původu uvedeni, po rodičích, kteří jsou uznáni  chovatelskými směrnicemi způsobilými k chovu - a zdraví. Chovný jedinec je po celou dobu působení v chovu "pod dozorem" (kontroly vrhu u fen, psi se pro svoji vlastní propagaci účastní výstav i po uchovnění...)
Žádné štěně bez PP nemůže být výhradně označeno za čistokrevné, nikdo vám nezaručí, že rodiče vašeho štěňátka jsou opravdu čistokrevný zdravý jorkšír. Snad jedině množitel, který vám takové štěně nabízí. Úspora za koupi štěněte bez průkazu původu se tak může "prodražit", v případě, že předci takového štěněte trpěli genetickou vadou, kterou přenáší na své potomstvo se může stát, že po úspoře za štěně bez PP pak u veterináře zaplatíte za léčbu cenu mnohonásobně vyšší. Mnohdy za léčbu celoživotní.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.